Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy

we Frysztaku

wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

Sukcesy wychowanków 2016-2017

sukces2017

 

 

Sukcesy artystyczne, sportowe i inne w roku szkolnym 2016/17

- I miejsce dla Natalii Zielińskiej na I Podkarpackim Przeglądzie Teatralno - Muzycznym dla Osób Niepełnosprawnych „MELPOMENA" w Przemyślu, X 2016

-  III miejsce dla Barbary Marmol na I Podkarpackim Przeglądzie Teatralno - Muzycznym dla Osób Niepełnosprawnych „MELPOMENA" w Przemyślu, X 2016

Grand Prix dla  Agaty Kudrak i Klaudii Bołdyzer w XXI Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym „Śpiewaj z nami" w Tarnowie, XI 2016

-  II miejsce dla Wiktora Jurkowskiego w XIX Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (szkoła podstawowa), X 2016

- III miejsce  drużynowo w XIX Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (szkoła podstawowa), X 2016

- III miejsce  drużynowo w XIX Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (szkoła podstawowa), X 2016

-  III miejsce  drużynowo w XIX Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (szkoła podstawowa), X 2016

-  III miejsce  drużynowo w XIX Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (szkoła podstawowa), X 2016

- I miejsce dla Krzysztofa Figury w XIX Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (gimnazjum), X 2016

-  I miejsce  drużynowo w XIX Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (gimnazjum), X 2016

-  I miejsce dla Sławomira Bieszczada w XIX Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (gimnazjum), X 2016

-  II miejsce dla Patryka Kiliana w XIX Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (gimnazjum), X 2016

-  I miejsce  drużynowo w XIX Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (szkoła zawodowa), X 2016

-  II miejsce dla  Konrada Burdy w XXXIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła podstawowa), XI 2016

-  III miejsce dla  Patryka Skóry w XXXIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła podstawowa), XI 2016

-  Wyróżnienie dla  Krystiana  Burdy w XXXIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła podstawowa), XI 2016

-  Wyróżnienie dla  Mikołaja Kierasia w XXXIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła podstawowa), XI 2016

-  III miejsce dla Wiktorii Szczepanik w XXXIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (gimnazjum), XI 2016

-  III miejsce dla Pauliny Skąpskiej w XXXIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (gimnazjum), XI 2016

-  III miejsce dla Natalii Zielińskiej w XXXIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła zawodowa), XI 2016

-  Wyróżnienie dla Olafa Chlebusia - Bednarza w VI Powiatowym Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży „Pomniki i Zabytki Powiatu Strzyżowskiego", XII 2016

-  Wyróżnienie dla Huberta Binkowicza w VI Powiatowym  Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży „Pomniki i Zabytki Powiatu Strzyżowskiego", XII 2016

-  Nagroda dla Oliwii Maliny w  VI Powiatowym  Konkursie Plastycznym  dla Dzieci i Młodzieży „Pomniki i Zabytki Powiatu Strzyżowskiego", XII 2016

-  I miejsce dla Agaty Kudrak w kategorii muzycznej szkoła zawodowa w X Wojewódzkim Konkursie „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej, I 2017

-  III miejsce dla Natalii Zielińskiej  w kategorii muzycznej w IX Wojewódzkim Konkursie „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej, I 2017

-  I miejsce dla Patryka Chrząszcza w I Mistrzostwach Województwa Szkół Specjalnych w Łyżwiarstwie (300m), II 2017

-  II miejsce dla Patryka Chrząszcza w I Mistrzostwach Województwa Szkół Specjalnych w Łyżwiarstwie (150 m), II 2017

-  III miejsce dla Natalii Zaleskiej w I Mistrzostwach Województwa Szkół Specjalnych w Łyżwiarstwie  (300m), II 2017

-  III miejsce drużynowo w I Mistrzostwach Województwa Szkół Specjalnych w Łyżwiarstwie (4x150 m), II 2017

- II miejsce dla Kacpra Witowskiego w IV Gminnym Konkursie Plastycznym dla Przedszkoli „Moja Rodzina", III 2017

-  II miejsce dla Patrycji Ryby w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Marzanna - zimowa panna", III 2017

-  II miejsce dla Grzegorza Błażejowskiego w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Marzanna - zimowa panna", III 2017

-  II miejsce dla Wiktora Lisaka w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Marzanna - zimowa panna", III 2017

- III miejsce dla Agnieszki Urban w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Marzanna - zimowa panna", III 2017

-  III miejsce dla Natalii Stawarz w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Marzanna - zimowa panna", III 2017

-  I miejsce dla Wiktora Jurkowskiego (25m stylem dowolnym) w IX Wojewódzkich  Mistrzostwach  Szkół Specjalnych w Pływaniu w Sanoku, III 2017

-  I miejsce dla Wiktora Jurkowskiego (25m stylem grzbietowym) w IX Wojewódzkich  Mistrzostwach  Szkół Specjalnych w Pływaniu w Sanoku, III 2017

- I miejsce dla Natalii Zaleskiej (25m stylem dowolnym) w IX Wojewódzkich  Mistrzostwach  Szkół Specjalnych w Pływaniu w Sanoku, III 2017

-  I miejsce dla Natalii Zaleskiej (25m stylem grzbietowym) w IX Wojewódzkich  Mistrzostwach  Szkół Specjalnych w Pływaniu w Sanoku, III 2017

-  I miejsce dla sztafety  4 x 25 m stylem dowolnym (Bartosz Baranowski, Patryk Chrząszcz, Wiktor Jurkowski i Dominik Konieczny) w IX Wojewódzkich  Mistrzostwach  Szkół Specjalnych w Pływaniu w Sanoku, III 2017

- I miejsce dla drużyny chłopców w Mistrzostwa Województwa w Futsalu we Frysztaku, III 2017

-  I miejsce dla grupy teatralnej w II Regionalnym Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "Marzenia w moim życiu" w Jarosławiu, IV 2017

-  II miejsce  dla Huberta Binkowicza w kategorii plastycznej w II Regionalnym Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "Marzenia w moim życiu" w Jarosławiu, IV 2017

-  I miejsce  dla Darii Ziobrowskiej w kategorii plastycznej w  II Regionalnym Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "Marzenia w moim życiu" w Jarosławiu, IV 2017

-  Wyróżnienie dla Igora Zająca w kategorii plastycznej w II Regionalnym Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "Marzenia w moim życiu" w Jarosławiu, IV 2017

-  Wyróżnienie dla Radosława Jurasza w kategorii plastycznej w II Regionalnym Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "Marzenia w moim życiu" w Jarosławiu, IV 2017

-  II miejsce  dla Anny Orzechowskiej w kategorii plastycznej w II Regionalnym Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "Marzenia w moim życiu" w Jarosławiu, IV 2017

-  II miejsce dla Rafała Marczyńskiego w II Przeglądzie  Twórczości dla Dzieci i Młodzieży ze Spektrum Autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie motyle" w Jarosławiu, IV 2017

- III miejsce dla Katarzyny Bukowskiej w II Przeglądzie  Twórczości dla Dzieci i Młodzieży ze Spektrum Autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie motyle" w Jarosławiu, IV 2017

-  Wyróżnienie dla Mateusza Sokala w II Przeglądzie  Twórczości dla Dzieci i Młodzieży ze Spektrum Autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie motyle" w Jarosławiu, IV 2017

- Wyróżnienie dla Radosława Jurasza w II Przeglądzie  Twórczości dla Dzieci i Młodzieży ze Spektrum Autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie motyle" w Jarosławiu, IV 2017

-  Wyróżnienie dla Kamila Zawady w II Przeglądzie  Twórczości dla Dzieci i Młodzieży ze Spektrum Autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie motyle" w Jarosławiu, IV 2017

-  I miejsce w Mistrzostwa Województwa w Piłce Siatkowej Drużyn Mieszanych we Frysztaku, IV 2017

-  Nagroda dla Marceliny Tokarskiej w Gminnym Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna" we Frysztaku, IV 2017

-  Wyróżnienie dla Mateusza Sokala w Gminnym Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna" we Frysztaku, IV 2017

-  Wyróżnienie dla Sebastiana Sokala w Gminnym Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna" we Frysztaku, IV 2017

-  I miejsce dla grupy teatralnej w II Regionalnym Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie w Jarosławiu, IV 2017

-  I miejsce dla grupy teatralnej za spektakl „Calineczka" w II Regionalnym Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „RePeTONI 2016" w Jarosławiu

-  Szczególne wyróżnienie dla Natalii Zielińskiej w XXXIII Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Artystycznych Szkolnictwa Specjalnego w Rzeszowie, V 2017

-  I miejsce dla Agaty Kudrak w XV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  VI Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (skok  w dal),V 2017

-  II miejsce dla Agaty Kudrak w XV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  VI Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (bieg na 600 m),V 2017

-  III miejsce dla Natalii Zaleskiej w XV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  VI Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (skok  w dal),V 2017

-  II miejsce dla Pauliny Skąpskiej w XV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  VI Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (skok  wzwyż),V 2017

-  I miejsce dla Pauliny Skąpskiej w XV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  VI Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (bieg na 60 m),V 2017

-  I miejsce dla Wiktorii Szczepanik w XV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  VI Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (bieg na 60 m),V 2017

-  III miejsce dla Wiktorii Szczepanik w XV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  VI Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (bieg na 800 m),V 2017

-  II miejsce dla Dominika Koniecznego w XV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  VI Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (rzut piłeczką palantową),V 2017

-  III miejsce dla Wiktora Jurkowskiego w XV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  VI Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (bieg na 60 m),V 2017

-  II miejsce dla Wiktora Jurkowskiego w XV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  VI Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (bieg na 1000 m),V 2017

-  III miejsce dla Jana Batora w XV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  VI Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (bieg na 100 m),V 2017

-  I miejsce dla Jana Batora w XV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  VI Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (pchnięcie kulą),V 2017

-  I miejsce dla Szczepana Dzioka w XV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  VI Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (skok wzwyż),V 2017

-  III miejsce dla Jana Batora w XV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  VI Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (bieg na 100 m),V 2017

-  II miejsce dla Grzegorza Wojewody w XV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  VI Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (bieg na 1500 m),V 2017

-  II miejsce dla Mikołaja Kierasia w V Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa", V 2017

-  III miejsce dla Jakuba Kędry w V Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa", V 2017

-  I miejsce dla drużyny chłopców II Wojewódzkich Mistrzostwach w Piłce Nożnej Chłopców we Frysztaku, V 2017

-  I miejsca w konkursie zorganizowanym przez Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej - „Kultura wsi. Moja kultura"(Daria Dziadura, Karolina Hemska, Maksymilian Kucharzyk, Grzegorz Kulig, Jakub Lubeczyk), VI 2017

-  III miejsce dla Agaty Kudrak  w Konkursie „Praca Polskich misjonarzy" zorganizowanym przez Zgromadzenie Sióstr Misjonarek św. Piotra Klawera w Krośnie , V 2017

- Nagroda dla Oliwii Malina w Konkursie „Praca Polskich misjonarzy" zorganizowanym przez Zgromadzenie Sióstr Misjonarek św. Piotra Klawera w Krośnie, V 2017

- Wyróżnienie dla Barbary Sikora w X Powiatowym Konkursie Twórczości Młodych „Kiedy myślę Ojczyzna - widzę Matkę", współorganizowany  przez Powiat Strzyżowski , V 2017

- Wyróżnienie dla Weroniki Krawczyk w X Powiatowym Konkursie Twórczości Młodych „Kiedy myślę Ojczyzna - widzę Matkę", współorganizowany  przez Powiat Strzyżowski , V 2017

-  Wyróżnienie dla Agnieszki Urban w X Powiatowym Konkursie Twórczości Młodych „Kiedy myślę Ojczyzna - widzę Matkę", współorganizowany  przez Powiat Strzyżowski , V 2017

-  Wyróżnienie dla Natalii Stawarz w X Powiatowym Konkursie Twórczości Młodych „Kiedy myślę Ojczyzna - widzę Matkę", współorganizowany  przez Powiat Strzyżowski , V 2017

-  Wyróżnienie dla Magdaleny Boruty w Gminnym Konkursie Plastycznym ,,Trzeba być dobrym jak chleb" organizowanym przez Parafię pw. Narodzenia NMP we Frysztaku, Gminny Ośrodek Kultury i Szkołę Podstawową Nr 1 we Frysztaku, V 2017

-  Nagroda dla Oliwii Maliny w Gminnym Konkursie Plastycznym ,,Trzeba być dobrym jak chleb" organizowanym przez Parafię pw. Narodzenia NMP we Frysztaku, Gminny Ośrodek Kultury i Szkołę Podstawową Nr 1 we Frysztaku , V 2017

-  Nagroda dla  Aleksandry Dziadosz w Gminnym Konkursie Plastycznym ,,Trzeba być dobrym jak chleb" organizowanym przez Parafię pw. Narodzenia NMP we Frysztaku, Gminny Ośrodek Kultury i Szkołę Podstawową Nr 1 we Frysztaku , V 2017

-  Wyróżnienie dla Barbary Dudło w Gminnym Konkursie Plastycznym ,,Trzeba być dobrym jak chleb" organizowanym przez Parafię pw. Narodzenia NMP we Frysztaku, Gminny Ośrodek Kultury i Szkołę Podstawową Nr 1 we Frysztaku , V 2017

- Nagroda Jury na Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Tanecznym krokiem ku integracji" w Nowym Targu, VI 2017

-  Wyróżnienie dla Agaty Kudrak na Międzynarodowym Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Piosenka jest dobra na wszystko" w Kolbuszowej,  VI 2017

- II miejsce dla Natalii Zaleskiej na Międzynarodowym Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Piosenka jest dobra na wszystko" w Kolbuszowej,  VI 2017

-  Wyróżnienie dla Barbary Marmoł na Międzynarodowym Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Piosenka jest dobra na wszystko" w Kolbuszowej,  VI 2017

-  I miejsce dla zespołu (N. Zielińska, B. Marmol, N. Zaleska zespół taneczny:    Patrycja Komisarz, Barbara Sikora, Mateusz Pilszak, Mateusz Papuga) na Międzynarodowym Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Piosenka jest dobra na wszystko" w Kolbuszowej,  VI 2017

-  I miejsce dla Natalii Zielińskiej  na Międzynarodowym Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Piosenka jest dobra na wszystko" w Kolbuszowej,  VI 2017

-  Nagroda jury dziecięcego dla Natalii Zielińskiej  na Międzynarodowym Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Piosenka jest dobra na wszystko" w Kolbuszowej,  VI 2017

-  Nagroda dla Mateusza Papugi  przyznana w ramach programu  „Najzdolniejsza Młodzież Powiatu Strzyżowskiego", VI 2017