Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy

we Frysztaku

wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

Sukcesy wychowanków 2017-2018

 

 

Sukcesy artystyczne, sportowe i inne

w roku szkolnym 2017-2018

sukces-podsumowanie-250x167

- III miejsce dla Aleksandry Dziadosz w Wojewódzkim Konkursie „Sprzątanie świata - Polska 2017 ŚMIECI TO SUROWCE" , IX 2017

- Nagroda specjalna dla Radosława Jurasza w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym SŁOŃCE, WODA I PRZYGODA „Małe i duże morskie podróże" - X 2017

- I miejsce drużynowo (gimnazjum) w XX Wojewódzkim Turnieju Warcabowym w Jarosławiu, XI 2017

- II miejsce drużynowo (szkoła podstawowa) w XX Wojewódzkim Turnieju Warcabowym w Jarosławiu, XI 2017

- II miejsce drużynowo (szkoła branżowa) w XX Wojewódzkim Turnieju Warcabowym w Jarosławiu, XI 2017

- II miejsce dla Sławomira Bieszczada w XX Wojewódzkim Turnieju Warcabowym w Jarosławiu, XI 2017

- II miejsce dla Wojciecha Figury w XX Wojewódzkim Turnieju Warcabowym w Jarosławiu, XI 2017

- II miejsce dla zespołu „Opus" w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci  Młodzieży Niepełnosprawnej „Śpiewaj z nami" w Tarnowie, XI 2017

- II miejsce dla zespołu tanecznego „Rytm" w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci  Młodzieży Niepełnosprawnej „Śpiewaj z nami" w Tarnowie, XI 2017

- Wyróżnienie dla Natalii Zielińskiej w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci  Młodzieży Niepełnosprawnej „Śpiewaj z nami" w Tarnowie, XI 2017

- Wyróżnienie dla Barbary Marmoł w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci  Młodzieży Niepełnosprawnej „Śpiewaj z nami" w Tarnowie, XI 2017Wyróżnienie dla Agaty Kudrak w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci Młodzieży Niepełnosprawnej „Śpiewaj z nami" w Tarnowie, XI 2017

- Zakwalifikowanie się pracy Oliwii Maliny na wystawę w WDK w Rzeszowie w Podkarpackim Konkursie „Literatura i dzieci. Dzień bez komputera", XI 2017

- II miejsce dla Rafała Marczyńskiego w Konkursie plastycznym dla dzieci szkół podstawowych z oddziałami integracyjnymi oraz placówek specjalnych województwa podkarpackiego pod nazwą „Policjant na straży praw człowieka" - Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, XI 2017

- Wyróżnienie dla Przemysława Maczugi w Konkursie plastycznym dla dzieci szkół podstawowych z oddziałami integracyjnymi oraz placówek specjalnych województwa podkarpackiego pod nazwą „Policjant na straży praw człowieka" - Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, XI 2017

- I miejsce dla Kamila Walko, Antoniego Białasa, Kacpra Dziadury, Szymona Skóry, Wojciecha Kosiby i Grzegorza Ozgi w IV Wojewódzkim  Festiwalu Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „I ty masz talent" w Dębicy, XII 2017

- Wyróżnienie dla  Natalii Zaleskiej, M. Papugi i Arkadiusza  Klimka w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Z niemieckim w drogę", XII 2017

- Wyróżnienie dla Agaty Kudrak w XI Wojewódzkim  Konkursie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej, I 2018

- Wyróżnienie dla Barbary  Marmoł w XI Wojewódzkim  Konkursie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej, I 2018

- Wyróżnienie dla Konrada Burdy w XI Wojewódzkim  Konkursie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej, I 2018

- Wyróżnienie dla Kamil Walko w XI Wojewódzkim  Konkursie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej, I 2018

- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Specjalnych w Futsalu  we Frysztaku ( J. Bator, B. Baranowski, K. Figura, D. Konieczny,  P. Chrząszcz, B. Bykowski, T. Wójcik), II 2018

- Wyróżnienie dla Magdaleny Boruty w V Gminnym Konkursie Plastycznym „Moja ulubiona pora roku"  we Frysztaku, II 2018

- III miejsce dla drużyny szkoły podstawowej w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Frysztak, II 2018

- I miejsce dla Karola Ćmiela  w XXXIV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Kształcenia Specjalnego  w Leżajsku, III 2018

- III miejsce dla Konrada Burdy  w XXXIV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Kształcenia Specjalnego  w Leżajsku, III 2018

- II miejsce dla Krystiana Burdy w XXXIV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Kształcenia Specjalnego  w Leżajsku, III 2018

- Wyróżnienie dla Oliwii Maliny w XXXIV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Kształcenia Specjalnego  w Leżajsku, III 2018

- II miejsce dla Pauliny Skapskiej w XXXIV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Kształcenia Specjalnego  w Leżajsku, III 2018

- Wyróżnienie dla Natalii Zaleskiej w XXXIV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Kształcenia Specjalnego  w Leżajsku, III 2018

- III miejsce dla Dominiki Krzyżak w XXXIV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Kształcenia Specjalnego  w Leżajsku, III 2018

- Nagroda dla Patrycji Komisarz w III edycji Wojewódzkiego Turnieju Poezji i Prozy „Zawsze wierni" w Wiśniowej, III 2018

- Nagroda dla Barbary Marmnoł w III edycji Wojewódzkiego Turnieju Poezji i Prozy „Zawsze wierni" w Wiśniowej, III 2018

- Nagroda dla Patrycji Kowalczyk i Arkadiusza Wójcika   w Gminnym Konkursie „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna", III 2018

- Nagroda Mariusza Błaszczyka, Damiana Kłoskowicza i Marceliny Tokarskiej w Gminnym Konkursie „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna", III 2018

- Wyróżnienie dla Karoliny Hemskiej w Gminnym Konkursie „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna", III 2018

- Wyróżnienie dla Sabriny Wróbel w Gminnym Konkursie „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna", III 2018

- Wyróżnienie dla Kamila Zawady w Gminnym Konkursie „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna", III 2018

- Wyróżnienie dla Agnieszki Urban w Gminnym Konkursie „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna", III 2018

- Wyróżnienie dla Weroniki Krawczyk w Gminnym Konkursie „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna", III 2018

- Wyróżnienie dla Daniela Jankowskiego w Gminnym Konkursie „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna", III 2018

- Wyróżnienie dla Piotra Łyszczaka w Gminnym Konkursie „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna", III 2018

- I miejsce dla Arkadiusza Laska w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Twórczości Dzieci i Młodzieży - „Koszyczek wielkanocny"  w Dębicy, III 2018

- II miejsce dla Karoliny Hemskiej w kategorii plastycznej na III Festiwalu Kultury Europejskiej w Czudcu, IV 2018

- Wyróżnienie dla Pawła Bobowskiego w  III Regionalnym Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży ze Spektrum autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie motyle" („Podróże naszych marzeń") w  Jarosławiu, IV 2018

- Wyróżnienie dla Pawła  Szury w  III Regionalnym Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży ze Spektrum autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie motyle" („Podróże naszych marzeń")w  Jarosławiu, IV 2018

- Wyróżnienie dla Tomasza Tockiego w  III Regionalnym Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży ze Spektrum autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie motyle" („Podróże naszych marzeń")w  Jarosławiu, IV 2018

- Wyróżnienie dla Katarzyny Bukowskiej w  III Regionalnym Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży ze Spektrum autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie motyle" („Podróże naszych marzeń")w  Jarosławiu, IV 2018

- Wyróżnienie dla Seweryna Kasperka w  III Regionalnym Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży ze Spektrum autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie motyle" („Podróże naszych marzeń")w  Jarosławiu, IV 2018

- Wyróżnienie dla Natalii Hendzel w  III Regionalnym Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży ze Spektrum autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie motyle" („Podróże naszych marzeń")w  Jarosławiu, IV 2018

- Wyróżnienie dla Radosława Jurasza w  III Regionalnym Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży ze Spektrum autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie motyle" („Podróże naszych marzeń")w  Jarosławiu, IV 2018

- Wyróżnienie dla Nikoli Kłoskowicz w  III Regionalnym Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży ze Spektrum autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie motyle" („Podróże naszych marzeń")w  Jarosławiu, IV 2018

- Wyróżnienie dla Darii Ziobrowskiej w  III Regionalnym Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży ze Spektrum autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie motyle" („Podróże naszych marzeń")w  Jarosławiu, IV 2018

- Wyróżnienie dla Mileny Witalec w  III Regionalnym Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży ze Spektrum autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie motyle" („Podróże naszych marzeń")w  Jarosławiu, IV 2018

- Wyróżnienie dla Iwony Siciak w  III Regionalnym Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży ze Spektrum autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie motyle" („Podróże naszych marzeń")w  Jarosławiu, IV 2018

- I miejsce dla Marceliny i Magdaleny Boruty w II Konkursie Talentów w Jaśle, IV 2018

- I miejsce dla Kamila Zawady w II Konkursie Talentów w Jaśle, IV 2018

- III miejsce dla zespołu teatralnego w składzie:  Mikołaj Kieraś, Klaudia Bołdyzer, Natalia Zaleska, Martyna Boroń, Mariusz Kania, Barbara Marmol, Barbara Sikora, Mateusz Papuga na XXXIV Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Artystycznych Szkolnictwa Specjalnego w Rzeszowie, IV 2018

- Wyróżnienie dla Mikołaja Kierasia na XXXIV Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Artystycznych Szkolnictwa Specjalnego w Rzeszowie, IV 2018

- Wyróżnienie dla Klaudii Bołdyzer  na XXXIV Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Artystycznych Szkolnictwa Specjalnego w Rzeszowie, IV 2018

- II miejsce dla zespołu teatralnego w składzie: Natalia Zielińska, Barbara Marmol, Patryk Niziołek, Klaudia Bołdyzer, Marta Raś, Kamil Walko, Igor Zając, Barbara Dudło, Konrad Burda, Sabrina Wróbel na III Regionalnym Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie RePeTONI 2018, IV 2018

- I miejsce dla Magdaleny Boruta w III Regionalnym Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie RePeTONI 2018 „Mój przyjaciel", IV 2018

- III miejsce dla Darii Ziobrowskiej w III Regionalnym Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie RePeTONI 2018 „Mój przyjaciel", IV 2018

- Wyróżnienie dla Radosława Jurasza w III Regionalnym Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie RePeTONI 2018 „Mój przyjaciel", IV 2018

- Wyróżnienie dla Daniela Jankowskiego w III Regionalnym Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie RePeTONI 2018 „Mój przyjaciel", IV 2018

- Wyróżnienie dla Miłosza Sitnika w III Regionalnym Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie RePeTONI 2018 „Mój przyjaciel", IV 2018

- III miejsce w XIX Wojewódzkim Turnieju Unihokeja w Mielcu (J. Bator, S. Bołdyzer, K. Figura, A. Kuter, M. Kieraś,  G. Wojewoda, D. Paluch), IV 2018

- Nagroda dla Antoniego Bieniasa, Mateusza Papugi, Mikołaja Kierasia i Natalii Stawarz  Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Szkolnictwa Specjalnego pod hasłem „Jaka to melodia, co nam w duszy gra" w Mrowli, IV 2018

- Wyróżnienie dla Kamila Zawady w XI Międzypowiatowym Konkursie Twórczości Młodych „Kiedy myślę Ojczyzna" w Iwierzycach, V 2018

- III miejsce dla zespołu w składzie Klaudia Bołdyzer, Barbara Dudło, Jakub Kędra, Iwona Siciak, Przemysław Maczuga w Konkursie „Stroje Afrykańskie", zorganizowanym przez Zgromadzenie Sióstr Misjonarek św. Piotra Klawera w Krośnie, V2018

- Nagroda specjalna dla Klaudii Bołdyzer w Konkursie „Stroje Afrykańskie", zorganizowanym przez Zgromadzenie Sióstr Misjonarek św. Piotra Klawera w Krośnie, V2018

- Wyróżnienie dla Piotra Kolbusza w VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dla Szkół Specjalnych pt. „Jan Paweł II Postać Niezapomniana", V 2018

- I miejsce dla Magdaleny Boruty i Marceliny Boruty w V Międzygminnym Konkursie Muzycznym „Na skrzydłach muzyki" w Bieczu, V 2018

- I miejsce dla Radosława Jurasza w V Międzygminnym Konkursie Muzycznym „Na skrzydłach muzyki" w Bieczu, V 2018

- I miejsce dla Konrada Burdy w V Międzygminnym Konkursie Muzycznym „Na skrzydłach muzyki" w Bieczu, V 2018

- I miejsce dla Natalii Zaleskiej w V Międzygminnym Konkursie Muzycznym „Na skrzydłach muzyki" w Bieczu, V 2018

- I miejsce dla  Kamila Walko w V Międzygminnym Konkursie Muzycznym „Na skrzydłach muzyki" w Bieczu, V 2018

- I miejsce dla zespołu „Opus" w składzie Barbara Marmol, Natalia Zaleska, Kamil Walko  w V Międzygminnym Konkursie Muzycznym „Na skrzydłach muzyki" w Bieczu, V 2018

- Nagroda dla Barbary Sikory w Powiatowym Konkursie Twórczości Młodych „Kiedy myślę Ojczyzna" z hasłem 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości", V 2018

- Nagroda dla Kamila Zawady w Powiatowym Konkursie Twórczości Młodych „Kiedy myślę Ojczyzna" z hasłem 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości", V 2018

- Nagroda dla Weroniki Krawczyk w Powiatowym Konkursie Twórczości Młodych „Kiedy myślę Ojczyzna" z hasłem 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości", V 2018

- Nagroda dla Daniela Jankowskiego w Powiatowym Konkursie Twórczości Młodych „Kiedy myślę Ojczyzna" z hasłem 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości", V 2018

- Grand prix dla Anny Błońskiej i Bartosza Baranowskiego na II Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością „Tanecznym krokiem ku integracji" w Nowym Tagu, V 2018

- Nagroda dla zespołu wokalnego „Opus" na II Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością „Tanecznym krokiem ku integracji" w Nowym Tagu, V 2018

- Nagroda dla zespołu tanecznego „Rytm"na II Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością „Tanecznym krokiem ku integracji" w Nowym Tagu, V 2018

- Wyróżnienie  jury dziecięcego dla zespołu w składzie: B. Marmoł,  N. Zaleska, B. Sikora, M. Kieraś, M. Papuga dla na Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej,  VI 2018

- III miejsce dla zespołu w składzie: B. Marmoł,  N. Zaleska, B. Sikora, M. Kieraś, M. Papuga dla na Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej,  VI 2018

- III miejsce dla Natalii Zaleskiej na Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej,  VI 2018

- I miejsce dla Konrada Burdy na Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej,  VI 2018

- Wyróżnienie dla Barbary Marmoł na Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej,  VI 2018

- Wyróżnienie dla Agaty Kudrak na Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej,  VI 2018

- nagroda dla Barbary Sikory przyznana w ramach programu  „Najzdolniejsza Młodzież Powiatu Strzyżowskiego" Powiatu, VI 2018

- Nagroda dla Mikołaja Kierasia w VI Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa", VI 2018

- Wyróżnienie dla Sabriny Wróbel w VI Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa", VI 2018

- Wyróżnienie dla Olafa Chlebusia - Bednarza w VI Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa", VI 2018

- Wyróżnienie dla Krystiana Burdy w VI Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa", VI 2018

- Wyróżnienie dla Konrada Burdy w VI Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa", VI 2018

- Wyróżnienie dla Weroniki Krawczyk w VI Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa", VI 2018

- Wyróżnienie dla Daniela Jankowskiego w VI Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa", VI 2018

- Wyróżnienie dla Agnieszki Urban w VI Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa", VI 2018

- Wyróżnienie dla Piotra Łyszczaka w VI Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa", VI 2018

- Wyróżnienie dla Kamila Zawady w VI Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa", VI 2018