Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Frysztak.

12/03/2023

W dniu 07.03.2023r. odbyły się Gminne Zawody o Puchar Wójta Gminy Frysztak w piłce nożnej.

SPOTKANIE INTEGRACYJNE PRZEDSZKOLAKÓW

10/03/2023

8 marca odbyło się kolejne spotkanie integracyjne przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej z cyklu "Cztery pory roku".

X Gminny Konkurs Plastyczny dla Przedszkoli „Moja wymarzona podróż”

10/03/2023

8 marca 2023 roku rozstrzygnięty został Konkurs Plastyczny dla Przedszkoli pod hasłem „Moja wymarzona podróż” zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy we Frysztaku.

FINAŁ POWIATOWEGO VIII TURNIEJU POEZJI I PROZY „ZAWSZE WIERNI”

06/03/2023

Dnia 3.03.2023 r. uczniowie szkoły branżowej - Oliwia M. i Krystian S., reprezentowali nasz Ośrodek podczas VIII Powiatowego Turnieju Poezji i Prozy „Zawsze Wierni” w Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej.

Spotkanie integracyjne!

06/03/2023

W piątek 3 marca odbyło się integracyjne spotkanie wszystkich grup przedszkolnych z klasami OET oraz młodszymi klasami Szkoły Podstawowej.

POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY – KONKURS

04/03/2023

W dniu 2 marca 2023 r. odbył się regionalny konkurs II etapu Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp szkół ponadpodstawowych „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”.

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI „ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH” – 1 MARCA 2023 ROKU

03/03/2023

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” obchodzony corocznie 1 marca poświęcony jest upamiętnieniu żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, którzy po 1945 roku przeciwstawili się podporządkowaniu Polski Zwią

„DBAM O SIEBIE i DOBRZE SIĘ ODŻYWIAM”.

02/03/2023

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a z wiosną nabywamy jeszcze większej motywacji do aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania.

Kolejny wyjazd grupy wsparcia „O nas”.

02/03/2023

„Razem zdołają dokonać tego, co zapewne nie udałoby im się, gdyby działali w pojedynkę.” /Jay Kristoff/

Przedszkolaki zdobywają odznakę Antynudka

01/03/2023

W poniedziałek, 27 lutego przedszkolaki podjęły kolejne już wyzwanie w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Wyzwania Teodora”.