Nowa aktywność fizyczna na wiosnę !

23/03/2023

Nordic Walking- to dyscyplina polegająca na marszu z kijkami. Ten sport uprawiać może prawie każdy!

TYDZIEŃ ZAJĘĆ KULINARNYCH W SOSW WE FRYSZTAKU

22/03/2023

W dniach 13–17.03.2023 r., w ramach programu „Kolorowe talerze”, uczniowie klas I – VIII OET oraz I – III SP wzięli udział w różnorodnych zajęciach.

Gala X Gminnego Konkursu Plastycznego dla Przedszkoli „Moja wymarzona podróż".

20/03/2023

W dniu 17.03.2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku odbyło się uroczyste wręczenie nagród przedszkolakom biorącym udział w X Gminnym Konkursie Plastycznym dla Przedszkoli.

III Szkolna Familiada.

17/03/2023

15 marca odbyła się w naszym Ośrodku III Szkolna Familiada. Dwie pięcioosobowe drużyny uczniów klas starszych zmagały się z pytaniami z różnych dziedzin.

Spotkania wielkopostne.

17/03/2023

Wraz z nadejściem Wielkiego Postu, czasu nawrócenia i pokuty, rozpoczęliśmy w naszym Ośrodku cykl spotkań wielkopostnych dla młodszych uczniów szkoły podstawowej oraz oddziałów edukacyjno-terapeutycznych.

Turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Frysztak.

13/03/2023

W dniu 10.03.2023 r. reprezentacja naszego Ośrodka wzięła udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Gminnym Turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Frysztak, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 we Frysztaku.

Pożegnanie emerytów.

13/03/2023

„Są chwile co długo w pamięci zostają, Choć czas upływa, nie przemijają, Są też osoby, które poznane, Nie będą nigdy już zapomniane.”

Dzień mężczyzn.

12/03/2023

Tym razem Kobiety dla Mężczyzn, czyli dzień Mężczyzn w naszym Ośrodku.

Wyjście do Gminnej Biblioteki Publicznej we Frysztaku.

12/03/2023

Mimo niesprzyjającej dzisiaj aury odbyło się kolejne spotkanie klas OET (III C, IV B, II B, III w naszej zaprzyjaźnionej bibliotece.

"Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów" .

12/03/2023

Drogim Paniom, Pracowniczkom naszego Ośrodka jak i Uczennicom składamy najserdeczniejsze życzenia! Codziennej Radości i Mnóstwo Zdrowia!