Dzień Kota w bibliotece

20/02/2021

Do świętowania Międzynarodowego Dnia Kota, jak co roku, włączyła się biblioteka szkolna.

TYDZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

15/02/2021

W dniach 8-12 luty 2021 w ramach Tygodnia Bezpiecznego Internetu odbyły się warsztaty profilaktyczne oraz ankiety dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu prowadzone przez p. L. Myćkę i lekcje wychowawcze p.h. „Bezpieczny Internet” .

„Niech żyje bal…”

14/02/2021

W czwartek 11 lutego br. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy, w mniejszym gronie niż co roku, ale nie mniej radośnie.

Ośrodniaczek

14/02/2021

Zapraszamy do zaglądnięcia do kolejnego numeru gazetki Ośrodniaczek.

Urodziny Sebastiana

07/02/2021

Miłą niespodziankę sprawili rodzice Sebastiana zarówno dla niego, jak i całej grupy I.

DZIEŃ BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

07/02/2021

W tym roku warunki nie bardzo sprzyjają świętowaniu, ale przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa udało nam się zorganizować Dzień Biblioteki Szkolnej.

NIECODZIENNE SPOTKANIE

05/02/2021

Gwiazdkowa Niespodzianka dla uczniów klas VC i VI A.

Zobacz więcej

„NIE MA SŁUPÓW GRANICZNYCH MIĘDZY POLSKĄ, A ROMSKĄ MŁODZIEŻĄ”- PROMOCJA GMINY FRYSZTAK

01/02/2021

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy we Frysztaku w grudniu minionego roku podsumował udział w projekcie „Na ludowo i z kulturą”, którego głównym celem była integracja młodzieży polskiej z młodzieżą romską poprzez organizację

Zabawa z Choinką

28/01/2021

W dniu 25 stycznia odbyła się zabawa choinkowa w przedszkolu. Zaproszenie na zabawę przedszkolaki otrzymały od Pani Choinki.

25/01/2021

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.